Srpen 2017

FO II 4. Kapitola

21. srpna 2017 v 17:54 | Fanta Light |  Fantom Opery II
Uplynulo několik minut, při kterém ani jeden z nich nic neřekl.

Erik… Proč jí to tolik vyrazilo dech? Čekala snad, že Fantom nemá jméno? Podívala se na něho. Viděla pouze jeho záda, přesto si ho prohlédla poprvé důkladně - tmavé vlasy, vyšší postava, oblečený celý v černém. Působil na první pohled hubeně, ale mohla jen předpokládat, že i tak má dost velkou sílu. Jeho pohyby byla ladné, ne bezúčelné. Nějak měla dojem, že to jméno se k němu hodí - jednoduché, ale zato svým způsobem tajemné a majestátní, přesně jako on.

FO II - 3. Kapitola ("Otázky")

21. srpna 2017 v 0:45 | Fanta Light |  Fantom Opery II
Dlouhou prázdnou chodbou se rozléhal klapot dvou párů bot. Vlhké stěny byly na některých místech poseté plísní a v záři ohně bylo možné občas spatřit brouky. V rozích se táhly pavučiny s jejich mnoha majiteli, které pečlivě číhali na svoji další oběť. Pochodeň držel pevně ve své levé ruce vysoký muž s bílou maskou. Jeho zjev působil hrůzostrašně a nepřátelsky a jeho rázná chůze, v jejímž rytmu se mu vlnil dlouhý plášť, nevěstila nic dobrého.

Fantom 2

16. srpna 2017 v 0:38 | Fanta Light |  Fantom Opery II
Raoul zhluboka oddechoval. Nerozuměl tomuto chování. Jako by Christiane vůbec neznal - vždy byla mírná jako ovečka a dnes by to byla ona, kdo by se chtěl mstít? Snažil se jí zachránit, málem kvůli ní přišel o život a místo uznání a vděku…

"Co to mělo být?" zeptal se opatrně. Snažil se být klidný, ale jeho stav byl na míle vzdálený tomu, o co se snažil. Doopravdy po něm chtěla hodit tu vázu?
"Lotte?" Udělal opatrně dva kroky k ní. "Udělal jsem snad něco…? Vždyť tě mám rád."

Fantom 1 - "Zůstanu"

15. srpna 2017 v 18:17 | Fanta Light |  Fantom Opery II
Moje PRVNÍ delší povídka. Se tak stává nooo... Napiště PROSÍM MOC, co si myslíte. Dle toho uvážím, zda psát dále, či nikoliv :).

Navazuje - jak jinak - na závěrečnou scénu z podzemí, ale... Pár věcí nám ve filmu neřekli, že? Je to prostě příběh a vize, kterou mám v hlavě několik měsíců. Nezlobte se za to, jaké to bude.