Červen 2011

Reklamy

28. června 2011 v 10:45 | Fanta
Jelikož se mi tu začíná krapet hromadit styl: Hezkej blog... Nechceš se spřátelit... Mrkni na tohle www.xyz.cz, tak si zde zakládám extra místo, kam můžete ty své komentáře nesouvicí k žádnému článku.
Dále chci říci, že se každopádně nespřáteluji a na svém blogu nebudu mít žádné odkazy na "oblíbené stránky". Na blogy, které mě něčím zaujnmou, mají to mí přátelé a tak podobně, chodím zásadně přes komentáře nebo si jejich adresy pamatuji. Ale je mi jedno, pokud mě v "oblíbených" budete mít vy. Je to vaše věc a mnohem raději ocením upřímný komentář od někoho, koho znám než deset spřátelených blogů, kteří sem chodí jen protože "musí".
Komentáře, které nepatří k článku (od teďka) mažu!!!

Fanta Light

Jak se hromadně zpívá titulní píseň

28. června 2011 v 9:43 | Fanta |  Videa
Jelikož je videích, videomontážích a tak podobně opravdu obrovské množství, rozhodla jsem se, že sem budu pravidelně něčím přispívat, co mě zaujalo a o co bych se ráda podělila s ostatními.

Každé úterý by se zde mělo objevit nějaké to video spolu s krátkým popisem - o čem to je, jak je vytvořené, hudba atd. Plus zde bude i odkaz na tvůrce daného videa, kde naleznete jeho další příspěvky.
______________________________________________________________________________________________________

You alone

23. června 2011 v 18:56 | Fanta |  Ze zahraničních stránek
Kdysi jsem si tak po nocích projížděla na youtube.com všemožná videa, kde bylo něco o Erikovi. A´t už se jednalo o odkazy z jiných blogů, písničky z filmu nebo různé sestříhané části filmu doplněné skvělou písničkou, vždy jsem si to užívala. Jednou se náhodou narazila i na tohle.

Vzpomínky jedné dámy

19. června 2011 v 12:47 | Fanta |  Jednorázovky
Tento krásný krátký příběh je od Sainz de Rouse. Její příběhy a také něco o ní zjístíme po kliknutí na odkaz. Originál tohoto příběhu tajdete zde: GedankenAlltag einer Lady. Nádherné je poslední slovo. Tak snad si to vychutnáte a povíte mi poté vaše názory :).
Původní název zní po přeložení "Vzpomínky/Všední den jedné dámy", ale Vzpomínky jedné staré dámy se mí líbilo líp, navíc jsem při prvním přečtení nevšimla toho lomínka. Pokud máte jiné nápady, budu za ně ráda.
Dále bych byla ráda, pokud by někdo zjistil, jak autorovi podat zprávu Je to v angličtině a na seem úplně levá :(.
Fanta

Oblíbené reklamy II

6. června 2011 v 14:56 | Fanta |  Co mě zaujme
Tak se tak trochu nudím a rozhodla jsem se mrknout na youtube, jestli náhodou nenajdu straší reklamy, které také stáli za to. Vyšlo mi z toho toto. Názor si udělejte sami :)
S pozdravem Fanta Light
__________________________________________________________________________